21 килограма канабисови растения конфискува полицията при акция в местността "Ровището" в землището на село Скрът, община Петрич.
Служители на сектор "ПОТП" при ОД на МВР-Благоевград и РУ на МВР-Петрич извършили проверката след получен сигнал вчера в 16.00 часа. Там намерили и иззели 21 кг. полусухи съцветия канабис. При тестване на растенията с полеви наркотест те реагирали положително на марихуана. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 354а от НК. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.