Иззеха фалшиви двадесетолевки в Казанлък

https://blitz.bg/kriminalni/izzeha-falshivi-dvadesetolevki-v-kazanlak_news55709.html Blitz.bg

Фалшиви банкноти с номинал 20 лв. са иззети от частен дом в Казанлък. Това съобщиха от Областната дирекция на полицията в Стара Загора.

В Казанлък в събота при акция на казанлъшките криминалисти в частен дом на ул. “Илинден” са намерени и иззети 157 неистински банкноти с номинал 20 лв. Собственичката на жилището – 55-годишната Р.Д. и 35-годишният й син К.Р. са задържани за 24 часа. Образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 244, ал. 2. от НК. Работата по случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай