Млад мъж от село Зимница, община Мъглиж, е в болница, след като е бил нападнат с нож от възрастен съселянин. Това съобщават от ОДМВР-Стара Загора.
На 28.08.2025 г., в 23:06 часа, в РУ - Казанлък е получено съобщение за порязано с нож лице в селото.
На място е установено, че при възникнал битов скандал между двама мъже, на 74 и на 22 години, по-възрастният от тях е нанесъл порезна рана с нож в областта на китката на лявата ръка на по-младия. Пострадалият е настанен за лечение в УМБАЛ - Стара Загора, без опасност за живота, а извършителят е задържан за срок до 24 часа.
В РУ - Казанлък е образувано бързо производство за престъпление по чл. 129 ал. 2 от НК. Не се съобщава дали участниците в скандала са роднини.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!