Конфискуваха саксия с канабис

https://blitz.bg/kriminalni/konfiskuvaha-saksiya-s-kanabis_news57637.html Blitz.bg

Вчера в Троян полицаи са прибрали от дома на 23-годишен местен балканджия саксия с канабис.

Според МВР-Ловеч теглото на зелената маса от наркотичното растение било около килограм.

Детективите действали по сигнал. По случая е образувано досъдебно производство, огласиха днес в Ловеч криминалисти. 
Гергана Димитрова, БЛИЦ.



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай