Крадла обра до шушка 19-годишна английска туристка в Слънчев бряг. Кражбата е станала през нощта, а за нея е получено оплакване в несебърската полиция.
Малко след 3.30 ч. англичанката се била на плажа между х-л „Глобус“ и Централния мост. Тя вървяла към хотела си, когато срещу нея изскочила непозната жена.
Крадлата я ударила с ръка в ребрата. От зашеметената туристка тя задигнала дамската й чанта и дори обувките от краката й. В чантата имало Айфон 4, маркови слънчеви очила, 120 паунда и 50 лв., дебитни и кредитни карти и лични документи.
Работата по случая продължава.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.