Лъсна грозна причина за бруталния побой и счупен череп на 13-г. дете в Лом

Боят е станал непосредствено след раздаването на бележниците им в местно училище

https://blitz.bg/kriminalni/lasna-grozna-prichina-za-brutalniya-poboy-i-schupen-cherep-na-13-g-dete-v-lom_news1092336.html Blitz.bg

Тийнейджърът в Лом остава в реанимацията на болницата след бруталния побой, нанесен му от негов връстник. Поредният случай на агресия е между 14-годишни ученици. Пребитото момче постъпва в местната болница в травматичен шок минути след удара, нанесен му от момче от съседен клас.

Това се случва непосредствено след раздаването на бележниците им в местно училище, съобщава bTV. Лекари от лечебното заведение определят травмите на пострадалото дете като жестоки.

Натрошен череп и много кръв: Подробности за бруталния побой над 13-г. дете в Лом

Петък. Час преди 12:00 часа по обед. Ученици на около 14 години от ломското Второ основно училище се спречкват. Едното удря другото и го поваля. Побоят се случва на метри от училищния двор, извън обсега на охранителните камери на учебното заведение.

Удареното дете е в реанимацията с тежка черепно-мозъчна травма, но в стабилно състояние. Пострадало е и детето, нанесло удара. То е с наранявания на ръката, предполагат се счупвания на два от пръстите на ръката.

„Има наранявания и той, навехнал си е ръката. Онзи го е обиждал. Казал му е, че е мангал“, обясни бащата на 14-годишния ученик, нанесъл побоя.

Извънредно: Жестока агресия в Лом, 13-г. момче е в реанимация след бой в училище

Директорът на училището и майката на пострадалото дете отказаха коментар, а от Регионалното управление на образованието отговориха, че все още нямат информация за причините, довели до агресията.

Работата продължават инспектори от Детската педагогическа стая и прокурор.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
8 Коментара
Z.g88
преди 11 месеца

Отново идентичен случай ! Само да питам ,ако е истината изнесеното като информация,бялото с какво точно го обижда!!!! МАНГАЛА СИ Е МАНГАЛ И ВИНАГИ ЩЕ СИ ОСТАНЕ ГНУСНА,ПРИМИТИВНА,И ОТВРАЩАВАЩА ФОРМА НА ЖИВОТ!!!!!Никой и нищо не е в състояние да подпомогне нейната еволюция,както и приемането и от страна на белия!Във война сме , ако не ви е станало ясно и мълчанието на държавата значи само едно - възмездието трябва да дойде от страна на хората!

Откажи
азззз
преди 11 месеца

Е то да си мангал в днешно време не обидно..... обидно е да си Българин!

Откажи
ABC
преди 11 месеца

Ми мангал е , какво се обижда.Мръсни, лъжливи, крадливи с една дума - мангал

Откажи
Ачо Индиеца
преди 11 месеца

Сапун е, не мангал. Въглен като тато си макя си довлекли се с катуна да паразитират и тероризират в цивилизацията, вместо да си се върнат в родината Индия при себеподобните примат и да си се наслаждават на 'прекрасната си култура".

Откажи
Манго
преди 11 месеца

На гнусният мангалски примат когато и да му вкараш як десен прав в мутрата все ще е късно

Откажи
Ловец
преди 11 месеца

Българите заслужават. Вместо деца гледат псета. Нямат против бездомните помияри. Мразят се взаимно. Логично е да ги бият.

Откажи
Нашия
преди 11 месеца

Циганинът няма жал, ни към хора, ни към животни. В него няма благородство, защото това е говорещо животно, без възпитание и морал.Демокрация и толерастия са идеалната хранителна среда за тези примитиви.

Откажи