Маскирани и с автомати в ръце изскочиха от кола на АМ "Хемус" и...

По случая е образувана преписка по реда на Указа за борба с дребното хулиганство, която ще бъде внесена в съда

https://blitz.bg/prestplenie/maskirani-i-s-avtomati-v-race-izskochiha-ot-kola-na-am-hemus-i_news896649.html Blitz.bg

Двама маскирани с автомати уплашиха персонала на бензиностанция на АМ "Хемус". Сигналът за задействан паник бутон на обекта на км 49 на магистралата в посока Варна е получен към 18 ч. вчера в РУ – Ботевград.

На място веднага е изпратен полицейски екип, който установил, че малко по-рано в района на търговския обект е спрял лек автомобил „Пежо“ 306. От него излезли двама души, облечени в гащеризони с качулки, с черни маски на лицата, държащи в ръцете си автомати, имитиращи „Калашников“. Не опитали да влязат в обекта, нито са заплашвали някого.

Малко по-късно двамата са задържани. В автомобила им са намерени и иззети маски, гащеризони и два детски пластмасови автомата.

По случая е образувана преписка по реда на Указа за борба с дребното хулиганство, която ще бъде внесена в съда. 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай