Те са заплашили присъстващите хора и са отнесли парите от касата на заведението.
Грабежът е станал в момент, когато в ресторанта имало двама души.
По случая е образувано досъдебно производство в РУ на МВР в Берковица, уточниха от полицейската дирекция в Монтана.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.