27-годишна жена изхвърли новороденото си бебе - момиченце във външната тоалетна на дома си в село Ляхово, съобщи Дарик.
Сигнал за случая е получен вчера около 11.30 часа в Районното управление на МВР - Балчик.
При проверката на служителите на реда, се оказало, че жената е родила в дома си, след което е сложила бебето в найлонов плик и го е изхвърлила в тоалетната на двора на къщата.
Детето е починало и трупът е изпратен в катедра "Съдебна медицина" Добрич за аутопсия. По случая е образувано досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.