Майка изхвърли новороденото си бебе в тоалетна

https://blitz.bg/kriminalni/mayka-izhvarli-novorodenoto-si-bebe-v-toaletna_news58600.html Blitz.bg

27-годишна жена изхвърли новороденото си бебе - момиченце във външната тоалетна на дома си в село Ляхово, съобщи Дарик.

Сигнал за случая е получен вчера около 11.30 часа в Районното управление на МВР - Балчик.

При проверката на служителите на реда, се оказало, че жената е родила в дома си, след което е сложила бебето в найлонов плик и го е изхвърлила в тоалетната на двора на къщата.

Детето е починало и трупът е изпратен в катедра "Съдебна медицина" Добрич за аутопсия. По случая е образувано досъдебно производство.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай