Мъж почина,след като брат му го намушка

https://blitz.bg/kriminalni/mazh-pochinasled-kato-brat-mu-go-namushka_news48941.html Blitz.bg

39-годишен мъж е починал от кръвозагуба, след като е бил намушкан с нож от брат си в Пловдив, съобщиха от полицията.

Около 12.00 часа вчера в кв. “Столипиново” възникнал скандал между братята А.Н. – на 41 г., и Я.Н. - на 39 г., предизвикан от стари вражди. По време на разправията, станала пред дома им на ул. ”Кармен” № 6, А.Н. намушкал брат си с нож в крака. По първоначални данни в резултат на силна кръвозагуба мъжът е починал в линейката на път за болницата. А.Н. е задържан за 24 часа в ареста на Шесто Районно управление./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай