Мъжага с "Ауди" опита да подкупи ченгета с... 11 лева

Той подхвърлил парите на униформените, за да прикрие, че шофира без книжка, те го задържали

https://blitz.bg/kriminalni/mazhaga-s-quotaudiquot-opita-da-podkupi-chengeta-s-11-leva_news214661.html Blitz.bg

Помориец се опита да подкупи с 11 лева полицаи в Слънчев бряг, за да прикрие, че шофира кола без книжка.

В близост до хотелски комплекс "Иберостар" служители от бургаската жандармерия спрели за проверка лека кола "Ауди А 3", с бургаска регистрация, управляван от 22-годишния Й.Д. от Поморие, съобщават от местната полиция.

За да не му бъде съставен акт и да се установи, че шофира в срока на лишаването от правоуправление, наложено му като административна санкция, Й.Д. подхвърлил в служебния полицейски автомобил няколко сгънати банкноти на обща стойност 11 лв., което наложило задържането на помориеца за срок от едно денонощие и образуването на бързо полицейско производство срещу него.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай