Осъденият за трафик на наркотици Васил Маникатов е напуснал работното си място в столичния квартал “Дружба”, за отсъствието му ръководството на затвора разбрало в края на деня в понеделник.
“Затворникът е избягал от работен обект в столичния квартал “Дружба”. За това, че лицето отсъства, бяхме уведомени малко след 17 часа от фирмата, която отговаря за обекта. Дотук спира информацията, която имаме. Незабавно го обявихме за издирване”, сподели по случая директорът на софийския затвор Милети Орешарски. “Не е възможно, казах ви, според фирмата, отговаряща за обекта, той е бил на работа в понеделник, в 17 часа е установено, че го няма”, допълва още Орешарски. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.