Младеж поема хероин в кафе, сгащват го

https://blitz.bg/kriminalni/mladezh-poema-heroin-v-kafe-sgashtvat-go_news45623.html Blitz.bg

Младеж, който взимал хероин в тоалетната на кафе в Пещера бе спипан от полицията, след като клиенти на заведението го хванали в крачка.

Инцидентът станал снощи в кафе-аперитив в градчето, където се произвеждат обувки и алкохол. Клиенти на заведението се възмутили и сигнализирали в полицията, когато видели в тоалетната на заведението 23-годишния пазарджиклия К.Б. да взема поредната доза хероин. На мястото пристигнали автопатрул на РУ МВР-Пещера и екип на „Спешна помощ”. След взета кръвна проба за химически анализ, той е задържан за 24 часа. Срещу него се води бързо полицейско производство за хулиганство./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай