Момичета на 8 и 9 години разбиха и окрадоха вила

Счупили прозорци и нахлули вътре

https://blitz.bg/kriminalni/momicheta-na-8-i-9-godini-razbiha-i-okradoha-vila_news215270.html Blitz.bg

Полицията е установила две момичета на 8 и 9 г., които разбили вила край Златица. В края на миналата седмица собственикът на къщата алармирал в полицията, че вилата му във вилна зона “Черешака” е била разбита.

При огледа на местопроизшествието полицеаите установили, че във вилата е проникнато чрез счупване на стъклата на прозорец и входна врата на първия етаж.

След незабавни издирвателни действия станало ясно, че извършители на деянието са две момичета на 8 и 9 г. от Златица, на които са снети обяснения в присъствието на социален работник и родител.

По случая е образувана преписка. Уведомена е Районна прокуратура в Пирдоп.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай