На Лесово хванаха над 37 килограма хероин

https://blitz.bg/kriminalni/na-lesovo-hvanaha-nad-37-kilograma-heroin_news19904.html Blitz.bg

Гранични полицаи и митничари разкриха над 37 килограма хероин на ГКПП-Лесово, съобщи МВР. Наркотикът е намерен в автомобил с разградска регистрация, задържани са двама мъже, пътуващи в него.

Снощи към 19.40 ч. на ГКПП-Лесово пристигнал за влизане в страната лек автомобил “Мерцедес” с разградска регистрация. В него пътували двама мъже – С. Д./34 г./ от Разград и И. С./56 г./ от Шумен. По искане на Гранична полиция е извършена щателна митническа проверка, при която под предната дясна седалка в акумулаторното отделение са открити 66 пакета кафяво прахообразно вещество, с общо тегло 37, 232 кг, реагиращо при полевия тест на хероин.
Наркотикът и двамата мъже са задържани и предадени на ОДМВР – Ямбол, автомобилът е оставен под митнически контрол на ГКПП-Лесово. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай