Нагъл обирджия сви пари в оптика, докато си говори с персонала (СНИМКИ/ВИДЕО)

Крадецът отмъкнал 360 лева, полицията го издирва

https://blitz.bg/kriminalni/nagal-obirdzhiya-svi-pari-v-optika-dokato-si-govori-s-personala-snimkivideo_news406581.html Blitz.bg

Ловък обирджия открадна пари в оптика, докато си говори с персонала. За кражбата сигнализира собственичката на търговския обект. По думите ѝ въпросният извършител умело разпитвал продавачката и отклонявал вниманието ѝ, за да вземе парите.

"На 8 март около 16 часа 30-35-годишен мъж присъства на продажба, при която едно момиче си купува очила за 360 лева", сподели собственичката Доротея и добави: "Продавачката оставя парите под щанда. Въпросният господин започва да я размотава с идеята да се приближи до щанда. Така в крайна сметка успява да вземе парите."

Тя поясни, че полицията е идвала в търговския обект и е прегледала записа, но все още извършителят не е заловен.







Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай