Наръгаха жестоко мъж в София заради момиче

На 14 август вечерта е получен сигнал за пострадал мъж след скандал в кв. "Кръстова вада“

https://blitz.bg/kriminalni/naragaha-zhestoko-mazh-v-sofiya-zaradi-momiche_news970152.html Blitz.bg

Мъж е в болница след сбиване в София, съобщиха от полицията.

На 14 август вечерта е получен сигнал за пострадал мъж след скандал за момиче в кв. "Кръстова вада“. Установено е, че разправията е възникнала между двама мъже и е прераснала в сбиване.

Пострадалият - с наранявания от нож в корема и ръката, е настанен в болница. След разследване е задържан извършителят - 24-годишен мъж. Предстои доклад на събраните материали в прокуратурата.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай