На една улица в Тексас минувачи станаха свидетели на битка между две момичета на възраст между 13 и 15 години. Те така силно се вкопчили една в друга, че не могли да бъдат разделени дори от възрастните. Майката на едно от момичетата не намерила друг начин, освен да разтърве агресивните тийнейджърки, като извади пистолет от колата и ги подгони.
Трето момиче също дошло на помощ на тийнейджърките, но разярената майка Шейд Ликет я посрещнала с пистолета и момичето избягало от страх.
Скандалът се наблюдавал и от бабата на другото момиче, която по някаква причина взела нож със себе си. Старата жена отначало се възмущавала, че Шейд е лоша майка и заплашва собственото си дете с оръжие, но накрая и тя прибегнала дотам. Така и не става ясно обаче как бабата е преследвала целта.
![]()
"Аз защитих детето си. Всяка майка щеше да го направи, очаквах, че ще се уплашат и ще си отидат, но те дори не ме чуха", разказва майката.
На мястото на инцидента дошла и полицията, която най-напред започнала да поставя под въпрос Шейд. Майката признала пред ченгетата, че пистолетът е играчка и синът й си играел с него в колата постоянно. Полицаите не й повярвали и изпратили оръжието за проверка. Бабата на втората кавгаджийка също била разпитана от ченгетата.
Превод: БЛИЦ
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.