Ударите на крими контингента по морето тази година продължават. Последният е от Несебър. Близо 20 хиляди лева задигнаха предприемчиви крадци от несебърско заведение, съобщиха от регионалната дирекция на МВР – Бургас.
В малките часове на 5 август чрез проникване през неукрепен вентилационен отвор в тавана на заведение „Мак Даг”, разположено на несебърската улица „Отец Паисий”, и последващо отключване на самоделно направена ламаринена кутия, е извършена кражба на сумата от 19 807 лева служебни пари, установили разследващите.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление „Полиция” - Несебър. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.