Ограбиха бус с цигари

https://blitz.bg/kriminalni/ograbiha-bus-s-cigari_news49969.html Blitz.bg

Въоръжен грабеж е станал на пътя от село Батак към град Павликени. Лека кола "Пежо" е засекла софийски бус, който превозвал цигари.

Трима мъже от автомобила принудили шофьора да слезе от кабината на буса, заплашили го с пистолет и откраднали 50 стека цигари на стойност 2500 лева и 140 лева от водача.

Полицията издирва извършителите на грабежа. /БНР
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай