Откриха мъртво бебе в контейнер

https://blitz.bg/kriminalni/otkriha-martvo-bebe-v-konteyner_news69752.html Blitz.bg

Мъртво бебе е изхвърлено в контейнер за смет в Девин, съобщиха от общинската администрация.

По случая е образувано досъдебно производство, информира окръжният прокурор на Смолян Даниела Ангелова.

Трупът на новороденото е намерен при изхвърляне на контейнера в претоварна станция, в която се сепарират отпадъците.

Образувано е досъдебно производство. Назначена е съдебно-медицинска експертиза. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай