Мъртво бебе е изхвърлено в контейнер за смет в Девин, съобщиха от общинската администрация.
По случая е образувано досъдебно производство, информира окръжният прокурор на Смолян Даниела Ангелова.
Трупът на новороденото е намерен при изхвърляне на контейнера в претоварна станция, в която се сепарират отпадъците.
Образувано е досъдебно производство. Назначена е съдебно-медицинска експертиза. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.