37-годишен мъж е задържан от полицията в Кюстендил за агресия срещу непълнолетни лица.
Според данните на полицията той е нанесъл удар с електрошок срещу едно от момчетата в непосредствена близост до спортното училище в града.
Сигналът за мъж в нетрезво състояние, който проявява грубост спрямо две момчета и е нанесъл удар с електрошок на едното, е постъпил в ОДМВР в 19.24 ч. в понеделник чрез тел.112.
Пристигналият на място полицейски екип – в близост до Спортното училище в Кюстендил, е установил двете непълнолетни момчета и 37-годишния мъж, който влязъл в спор с тях, искал информация за друго момче.
После е ползвал електрошока спрямо едно от децата. От него е иззет и електрошока. Досъдебно производство е образувано по случая в РУ Кюстендил, уведомена е прокуратурата.