Около 15 часа в сладкарница в Пловдив възникнал скандал между клиенти. Пийналият З. Г. на 38 г. започнал да се заяжда с трима мъже на съседна маса и така възникнал скандал между тях.
В един момент З.Г. си тръгнал, но след малко се върнал и започнал да стреля с газов пистолет по опонентите си.
Тримата младежи се нахвърлили върху З. Г. и го пребили, като му вземи и пистолета.
Здравко е настанен в болница с две счупени ребра. Пистолетът му е иззет. Останалите участници в скандала са установени. Това са А.Д. на 21 г., А.Г. на 20 г. и Е.Х. също на 20 г. И тримата са в ареста. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.