Плевенчанин нагълта 19 дози хероин

https://blitz.bg/kriminalni/plevenchanin-nagalta-19-dozi-heroin_news49289.html Blitz.bg

22-годишен от Плевен е нагълтал 19 дози хероин пред очите на полицаи, съобщиха от МВР.

При поредната акция срещу наркоразпространителите в града криминалистите направили опит да проверят мъжа. Като видял полицаите, той побягнал и в движение нагълтал полиетиленово пакетче.

Незабавно бил закаран в Университетската болница в Плевен заради опасност от хероинова интоксикация.
След извършената промивка дежурният лекар установил наличието на топче наркотик с размери 3,5 на 4 сантиметра – 19 дози хероин, което е иззето за експертиза.

Срещу арестувания мъж има заведени три дела за престъпления, свързани с наркотици, и две за криминални деяния./БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай