22-годишен от Плевен е нагълтал 19 дози хероин пред очите на полицаи, съобщиха от МВР.
При поредната акция срещу наркоразпространителите в града криминалистите направили опит да проверят мъжа. Като видял полицаите, той побягнал и в движение нагълтал полиетиленово пакетче.
Незабавно бил закаран в Университетската болница в Плевен заради опасност от хероинова интоксикация.
След извършената промивка дежурният лекар установил наличието на топче наркотик с размери 3,5 на 4 сантиметра – 19 дози хероин, което е иззето за експертиза.
Срещу арестувания мъж има заведени три дела за престъпления, свързани с наркотици, и две за криминални деяния./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.