Двама души нанесоха побой на куриер и задигнаха пратката му в Бургас, съобщиха от ОД на МВР в града.
27- годишен мъж от Приморско, работещ като куриер в частна фирма на 27.04.т.г. около 12.10 ч. , докато е изпълнявал поръчка в бл. 91 в к-с «Меден Рудник», при влизането си във вход Д на блока, е бил нападнат от двама непознати младежи. Те му нанесли побой, отнели му пратката и сумата от около 200 лева.
От проведените незабавни оперативно-издирвателни мероприятия, предприети от служители на Четвърто Районно управление на МВР – Бургас, са установени извършителите на деянието – това са : 20 годишните Я.Д. и Д.Д., и двамата от Бургас. Парите и открадната пратка / анаболни стероиди/ - предмет на грабежа са иззети. Извършителите на деянието са задържани за срок от 24 ч. Работата по случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.