Пребиха с желязна бухалка 32-годишен в Ловеч

https://blitz.bg/kriminalni/prebiha-s-zhelyazna-buhalka-32-godishen-v-lovech-2_news42747.html Blitz.bg

32-годишният М.М. е станал жертва на улична банда в Ловеч вчера около 3,30 ч сутринта. Преди това младият мъж пътувал с товарен автомобил "Форд Транзит". Той спрял пред кафе-машината до търговски комплекс "Оникс" на бул. "В. Търново". В момента на отдалечаването си от колата той бил атакуван от трима души.

От тях единият бил въоръжен с метална бухалка. Нападателите пребили шофьора, задигнали от буса два GSM-апарата "Nokia" и 2 270 лв., и избягали в неизвестна посока.
Жертвата им е настанен с открита рана на главата и сътресение на мозъка в неврологичното отделение на ловешката болница. При последвалата полицейска операция е задържан единият от триото апаши - 27-годишният М.И. от Плевен. Образувано е дознание по случая, съобщи днес Габриела Тодорова, регионален говорител на ОД на МВР-Ловеч. Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай