Пребит е директорът на ботевградската болница

https://blitz.bg/kriminalni/prebit-e-direktorat-na-botevgradskata-bolnica_news18262.html Blitz.bg

В 08:00 часа тази сутрин в двора на ботевградската болница е бил жестоко пребит директорът й д-р Филип Филев, съобщиха от БЛС. В момента д-р Филев е настанен в реанимацията на УМБАЛ "Царица Йоанна" /ИСУЛ/ с множество фрактури и наранявания.

По неофициална информация нападателите са били двама и са избягали с лека кола. Полицията разследва случая.

От Управителния съвет на БЛС изразиха в официална декларация "своето дълбоко възмущение от поредния вандалски акт, в нарушение на всички закони и човешки права". "Случващото се е в резултат и на провежданите системно опити да се дискредитират българските лекари. Надяваме се, че извършителите на това нагло престъпление няма да останат неразкрити", допълват от БЛС. /БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай