Полицаи работят по разкриването на кражби на ток и 1900 метра електропроводници.
Кражбата на ток е била засечена от служители на “Е.ОН България” в къща в търновското село Дебеле. Когато в началото на седмицата инкасатор отишъл да отчете тока на в имот, намиращ се на ул. “Г. С. Раковски”, установил, че има неправомерно връзване към електроразпределителната мрежа. По случая е образувано досъдебно производство.
В същото време пък друг сигнал за кражба на електрически проводник е получен в РПУ в Елена. От полицията съобщават, че от септември досега неизвестни лица са задигнали 1900 метра алуминиев електропроводник. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.