Водачът на лек автомобил БМВ със софийска регистрация е пътувал посока Пловдив - София.
Припомняме, че последната най-висока заснета скорост на магистралата в същия участък бе от 194 км/ч, заснета през м. февруари. Санкцията е регламентирана в чл. 182 от Закона за движението по пътищата и според: за превишаване над 50 км/ч. –глобата започва с 600 лв., като за всеки следващи 5 km/h превишаване над 50 km/h глобата се увеличава с 50 лв.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.