49-годишен мъж е ранен с газов пистолет в Ловеч снощи около 19, 30 ч.
Преди това той и 25-годишен негов съгражданин се сбили след жестока кавга. По време на ръкопашната схватка младокът извадил газов пистолет и стрелял три пъти в противника си.
Жертвата е приет за лечение в местната болница. По случая вече е в ход полицейско разследване, съобщи днес ОД на МВР-Ловеч.
Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.