Неизвестен извършител е задигнал касичка за дарения, в която е имало около 1000 лв. от църквата "Св. Благовещение Богородично" в Разлог. Това съобщиха от полицията в Благоевград.
При извършения оглед полицаите са установили , че апашът е проникнал в храма като е срязъл метална шина на входната врата.
По случая е образувано полицейско дознание. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.