Разбиха църква в Разлог

https://blitz.bg/kriminalni/razbiha-carkva-v-razlog_news71537.html Blitz.bg

Неизвестен извършител е задигнал касичка за дарения, в която е имало около 1000 лв. от църквата "Св. Благовещение Богородично" в Разлог. Това съобщиха от полицията в Благоевград.

При извършения оглед полицаите са установили , че апашът е проникнал в храма като е срязъл метална шина на входната врата.

По случая е образувано полицейско дознание. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай