Разтуриха парник с канабис в с.Ястребово

https://blitz.bg/kriminalni/razturiha-parnik-s-kanabis-v-syastrebovo_news56778.html Blitz.bg

При акция на старозагорските криминалисти в двора на М.П. (52) в с.Ястребово, община Опан, са открити 42 растения, достигащи височина 2,5 метра. При направения полеви наркотест зелената листа маса е реагирала на марихуана.

Растенията са отгледани в специално ограден парник с обща площ 15 кв. метра, откъдето са иззети от служителите на РПУ Стара Загора в 9 полиетиленови чувала.

Собственикът на дворното място е обявен за общодържавно издирване. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 354а, ал. 1 от НК. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай