Родопчанин към полицай: Ще те намеря и ще ти резна зелката

Мъжът искал стражът на реда да го пусне, защото детето му било само вкъщи

https://blitz.bg/prestplenie/rodopchanin-kam-policay-shte-te-namerya-i-shte-ti-rezna-zelkata_news711000.html Blitz.bg
Родопчанин заплаши полицай защото детето му е… само, пише 24Родопи.

Мъжът пътувал в автомобил заедно с още двама души. Превозното средство било спряно за проверка край смолянско село.

Един от пътниците обаче се оказал без лични документи и полицаите щели да му съставят акт.

В този момент обаче друг от мъжете започнал да нервничи и поискал да си тръгне, казвайки на униформения служител „Детето ми е само, и ако се случи нещо с него, ще те намеря и ще ти резна зелката”, жестикулирайки с ръка към шията си.

За действията си, ядосаният родител бе наказан по Указа за борба с дребното хулиганство.

Той ще трябва да плати глоба в размер на 150 лева.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай