Уволниха трима санитари в "Пирогов" заради нелегалните цигари, съобщиха от пресцентъра на болничното заведение. Вчера митничари откриха в тоалетната на едно от отделенията на болницата, както и в мазе под моргата 170 кутии цигари от различни марки, всички без бандерол или с косовски бандерол.
Според запознати ром е снабдявал санитарите с тютюна. Той самият си е намирал клиенти, предлагайки им тръбни колички за по-лесно придвижване.
Контрабандната стока била пласирана на цена 3.00 – 3.50 лв. От нея са се възползвали и външни за болницата лица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.