Роми с ножове в автобус №83

https://blitz.bg/kriminalni/romi-s-nozhove-v-avtobus-83_news20451.html Blitz.bg

Жадни за адреналин роми отрязаха ръкохватките в автобус по линия 83 снощи към 21 ч. , пише в. “Нощен Труд”.

Шофьорът разказва, че ромите са се качили на бул. Константин Величков и са започнали да режат с ножове дръжките. Добре, че не посегнаха и на мен. Вече почти няма хора в автобуса по това време и циганите нападат, оплаква се шофьорът. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай