Двама крадци бяха спипани в опит да проникнат в магазин, след като бяха натопени от бдителен гражданин, който ги видял как разбиват витрината на магазин за хранителни стоки.
На 12 май към 3.40 часа гражданин позвънил във Второ РУ и съобщил, че двама младежи правят опит да проникнат в магазин за хранителни стоки в жк.”Надежда”. Пристигналият незабавно на място полицейски патрул чул шум от счупване на стъкло и забелязал двама пред витрината на търговския обект. При вида на полицаите нарушителите побягнали, но след кратко преследване били заловени. Оказали се непълнолетни извършители на кражби, живеещи в София без адресна регистрация. Материалите са докладвани в Софийска районна прокуратура./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.