Шармантната любовница на Варсанов го брани със заби и нокти в съда!

https://blitz.bg/kriminalni/sharmantnata-lyubovnica-na-varsanov-go-brani-sas-zabi-i-nokti-v-sada_news642634.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Любовницата на наркобоса Илиян Варсанов го брани със зъби и нокти в съда. Шармантната 39-годишна Веселина първоначално заявила, че ще разкаже как пласира дрога и е обзавел дома си като магазин за наркотици. Щом видяла съдията обаче заявила, че го обича и няма да говори нищо. Това споделиха магистратите, цитирани от в. Телеграф.

Закопчаха Илиян Варсанов и гаджето му, ченгетата останали изумени от намереното в апартамента! 

Днес се очаква съдът да прецени дали да остави Варсанов, гаджето му и други двама дилъри в ареста за постоянно.

До ареста на Илиян варсанов, познат играч в наркобизнеса още от времето на Демби и Клюна, се стигна след като пласьор го закова с показанията си. Мъжът подробно обяснил как пазарува наркотици от Варсанов, къде живее и механизма на предаването. Ченгетата издебнали бандита пред дома му и го закопчали. В апартамента на улица „Хубча“ пък заварили любовницата му Веселина, която криела наркотици в джоба си, затова също е задържана.

Справка в съда показва, че Илиян Варсанов е продавал наркотици и кътал оръжия докато е бил в условна присъда. Той получил три години затвор с пет години изпитателен срок отново за дрога. Магистратите коментираха, че се очаква съвсем скоро той да бъде вкаран в затвора, тъй като е нарушил присъдата си.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай