Шофьор се натресе на патрулка, опитал се да заобиколи дупка

https://blitz.bg/kriminalni/shofyor-se-natrese-na-patrulka-opital-se-da-zaobikoli-dupka_news71535.html Blitz.bg

Полицай от Районно управление - Труд бе ранен при катастрофа вчера на пътя Войсил - Съединение, съобщиха от полицията в Пловдив.

Инцидентът е станал около 10.30 часа.

Тогава товарен автомобил "Ивеко", управляван от 60-годишният П.Т., за да избегне дупка на пътното платно, засякъл пътя на изпреварващия го полицейски автомобил "Опел Астра" с 46-годишния полицейски служител К.П.

След удара служебната кола се завъртяла и се ударила в бетонно съоръжение на отводнителен канал вляво от пътя. К.П. е настанен в болница без опасност за живота. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай