Сигнал за бомба в Пловдив

https://blitz.bg/kriminalni/signal-za-bomba-v-plovdiv_news50063.html Blitz.bg

Анонимно обаждане за поставена бомба е било получено днес в 11.15 часа на тел. 166. Младежки глас съобщил, че има взривно устройство в Хуманитарната гимназия “Св.Св. Кирил и Методий” в Пловдив. Към момента работата по случая продължава. Според полицията най- вероятно ще се окаже, че сигналът е фалшив. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай