Спипаха крадец разбил 6 автомобила

https://blitz.bg/kriminalni/spipaha-kradec-razbil-6-avtomobila_news49580.html Blitz.bg

Полицията в Русе хвана 37-годишен мъж от Разград, който разбил 6 атомобила в града край Дунава.

Жертва на рецидивиста са станали коли с марките "Пежо", "Мерцедес", "Ауди" и КИА. Те са били паркирани на различни места в гр. Русе. В колите е прониквано след счупване на стъкла на врати и са отнемани музикални плеъри /4 бр./, както и след демонтаж от два лекотоварни автомобила са отнети акумулатори. Нанесените щети от всички деяния са за над 1000 лева./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай