Спипаха жена, внасяла наркотик в затвор

https://blitz.bg/kriminalni/spipaha-zhena-vnasyala-narkotik-v-zatvor_news57524.html Blitz.bg

Служители на реда в Пловдив иззеха амфетамин с тегло 0,2595 грама и 31 таблетки “Ривотрил” от 23-годишна жена от Асеновград.

По първоначална информация А.Т. се опитала да внесе наркотика в пловдивския затвор при свиждане, съобщават от МВР.

Материалите по случая са докладвани в Районна прокуратура Пловдив./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай