Грабител бил задържан от полицаите минути след като задигнал от столичанка дамската и чанта, в която имало документи и мобилен телефон, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Установена е самоличността на извършителя, П.К на 47 години осъждан за други грабежи.
На 8 август столичанка алармирала полицията, че към 15 часа в района на Централна жп-гара непознат я нападнал, повалил я на земята и задигнал чантата й.
Дежурната полицейска част на гарата, организирала бързо блокиране на района и скоро бил заловен извършителят на престъплението .
Наложена му е мярка “задържане под стража” за 72 часа, а отнетите вещи са намерени и иззети. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.