Служители на сектор “Наркотици” към СДВР задържаха двама дилъри и клиента им при акция в района на църквата “Св. Никола” на ул. “Пиротска", съобщиха от пресцентъра на МВР. При извършената проверка у тях били намерени 10 полиетиленови топчета с хероин и 60 таблетки “Ривотрил”.
Установена е самоличността на задържаните разпространители А.А./34г./с прякор "Ариф" и съучастичката му Ю.К. /25 г./ известна в "определени среди" с прозвището "Гюла". Заедно с тях е задържан и купувачът на стоката Й.Й./26г./ .
Задържаният купувач е разпитан в качеството на свидетел. Дилърите и клиента им са известни на полицията. На “Гюла” е повдигнато обвинение и й е взета мярка за неотклонение “парична гаранция” в размер на 300 лева. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.