Мъж от Златоград изгоря с 15 хиляди, докато сменяше спуканата си гума в Бургас. 36-годишният потърпевш не се усетил, че е станал жертва на класическата схема.
Той спрял за малко до автокъща. Когато се върнал, видял, че микробусът му - "Мерцедес Спринтер", със смолянска регистрация, е със спукана гума.
Докато я сменял, крадците се промъкнали в кабината и откраднали найлонова торбичка, съдържаща сумата около 15 000 лева.
Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление „Полиция” - Бургас./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.