Трима мъже и непълнолетно момиче задържани с дрога

https://blitz.bg/kriminalni/trima-mazhe-i-nepalnoletno-momiche-zadarzhani-s-droga_news48279.html Blitz.bg

На 12.05.2009 г. при специализирана полицейска операция на РУ МВР в момент на продажба на наркотични вещества в централната част на Стара Загора е заловен 23-годишния И.А., съобщиха от областната дирекция на полицията. От него са иззети 20 пакетчета хероин, като към момента на задържането той успял да продаде едно пакетче на А.К. (36) от Стара Загора.

От жилищата на И.А. и негови близки в кв. “Лозенец” са иззети опаковки и заготовки за дозиране на наркотични вещества В хода на разследването е установено, че И.А. е снабдяван с наркотици от 35-годишния новозагорец С.А. (35), който е задържан по-късно в Стара Загора с около 5 грама хероин.
От придружаващото С.А. 17-годишно момиче от Нова Загора е иззета цигара с белезникав прах, който също е реагирал на хероин.
Тримата мъже и непълнолетното момиче са задържани за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай