Варненец спука от бой приятелката си

Жената е с травми на мозъка и гръдния кош

https://blitz.bg/kriminalni/varnenec-spuka-ot-boy-priyatelkata-si_news215895.html Blitz.bg

43-годишна жена е била зверски пребита от половинката си, съобщават от варненската полиция. Случката се е разиграла в четвъртък малко преди обед в местността „Сълзица“, намираща се над ж.к. „Възраждане 3“ във Варна.

Между пострадалата и 45-годишен варненец, с когото тя живеела на семейни начала, възникнал скандал. В яда си мъжът нанесъл няколко почти смъртоносни удара върху жената.  Тя е настанена с опасност за живота в болница „Св. Анна“. В резултат на побоя жената е получила контузия на мозъка и гръдния кош.

Извършителят е задържан за срок от 24 часа. Срещу него е заведено досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай