Вбесен работник заля шефа си с бензин и го запали

https://blitz.bg/kriminalni/vbesen-rabotnik-zalya-shefa-si-s-benzin-i-go-zapali_news42661.html Blitz.bg

Бизнесмен бе докаран в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов" с над 35% изгаряни по тялото и с опасност за живота.

Снощи 40-годишният Петър Петров се срещнал с негов 58-годишен работник в кръчма в Бяла Слатина и му съобщил, че повече няма намерение да го наема и да му плаща, защото само пие и не върши никаква работа. Уволненият се вбесил, че ще остане без пари, отишъл набързо до дома си, налял пластмасова туба с бензин и се върнал. Работодателят му тъкмо излизал от кръчмата, когато ядосаният подчинен го залял и драснал клечката. Подпалвачът е опърлен по ръцете и раните са му обработени в местната болница. Впоследствие мъжът си тръгнал, а полицията го издирва, за да го арестува. По случая е започнало досъдебно производство. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай