Врачка мами тежко болен, влиза в затвора

https://blitz.bg/kriminalni/vrachka-mami-tezhko-bolen-vliza-v-zatvora_news55872.html Blitz.bg

2,5 години ще лежи в затвора мнима врачка, която е измамила мъж от севлиевското село Крамолин с 1200 лева, съобщи БНР.

Самозванката се възползвала от тежкото здравословно състояние на близка на потърпевшия и го убедила да й даде спестяванията си, за да развали магията. Врачката излъгала жител на селото, че ще му развали магия, ако даде скритите си пари. Тя взела от мъжа 1 180 лева.

Разкриването на мнимата врачка станало по следа, оставена върху нахапана от нея ябълка. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай