За GSM и 10 лв. насочват пистолет към малолетен

https://blitz.bg/kriminalni/za-gsm-i-10-lv-nasochvat-pistolet-kam-maloleten_news71162.html Blitz.bg

15-годишно момче било нападнато от двама непознати, които след заплаха с пистолет му отнели мобилния телефон и 10 лева, съобщиха от МВР. Инцидентът станал на улица "Хубча".

В района на престъплението е задържан единият извършител - 23-годишният Х.П. 
 
Полицаите установили и неговия съучастник – 20-годишният Д.Х., който в момента се издирва.

При проведения разпит Х.П. признал за извършения грабеж. Работата по установяване и на други извършени от двамата престъпления продължава.

Отново за въоръжен грабеж в е задържан и 27-годишният С.С., известен на полицията и осъждан за кражби и грабежи. На 21 януари в ж.к. “Бели брези” той заплашил с нож 15-годишно момче и отмъкнал мобилния му телефон. Той е в ареста за 72 часа. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай