Задържаха четирима с наркотици в такси

https://blitz.bg/kriminalni/zadarzhaha-chetirima-s-narkotici-v-taksi_news57295.html Blitz.bg

Вчера, около 23,10 ч. автопатрул на РУМВР - Нова Загора е спрял за проверка на кръстовището на улиците "Цар Освободител" и "Патриарх Евтимий" в гр. Нова Загора таксиметров автомобил "Ситроен" с ямболска регистрация, управляван от 28-годишният В.С. от гр. Ямбол.

В автомобила са пътували от Ямбол до Нова Загора 19-годишният М.С., 19-годишният И.В., 25-годишният З.А. и 19-годишният С.Б., всички от Ямбол. В четиримата пътници са открити общо 9 хартиени пликчета с хероин и общо тегло около 1,5 гр. Извършителите на престъплението за задържани за 24 ч. в РУМВР - Нова Загора. Образувано е досъдебно производство./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай